Bissell HydroRinse Tool for Carpet and SpotCleaners
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 48.00 mm |
| Gross height (mm) | 81.00 mm |
| Gross weight | 0.05 kg |
| Gross width (mm) | 85.00 mm |
| Net weight | 0.03 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 5229 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 18.00 g |
| Plastic (No PET) | 2.00 g |
| Producer | Bissell |
| Producer product name | HydroRinse Tool for Carpet and SpotCleaners |
| Tare weight (kg) | 0.02 kg |
| Ühilduvus | SpotClean Pro, SpotClean Pro Advanced, SpotClean Auto Pro, SpotClean Professional, SpotClean Pet Pro, SpotClean Plus, SpotClean Pet, SpotClean ProHeat, MultiClean Spot & Stain, SpotClean C3, SpotClean C3 Essential, ProHeat 2X Revolution, PowerWash ProHeat |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| WEEE tax | No |


